Grono pedagogiczne


Sławomir Wruszczak - dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki

Ewa Hełminiak - vicedyrektor szkoły, nauczyciel języka angielskiego

  

 

1. Renata Wahep - logopeda

2. Grażyna Świestowska - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego 

3. Danuta Kogut - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, wychowania do życia w rodzinie i oligofrenopedagog

4. Joanna Majcher - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i terapeuta pedagogiczny

5. Danuta Perduta - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, języka niemieckiego i oligofrenopedagog

6. Katarzyna Pietras - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i oligofrenopedagog

7. Renata Drewla - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i oligofrenopedagog

8. Ewa Michalska - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnegon, przyrody i oligofrenopedagog

9. Marzena Barańska - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i terapeuta pedagogiczny

10. Alina Skowron - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, terapeuta pedagogiczny i oligofrenopedagog

11. Małgorzata Żak - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, plastyki i oligofrenopedagog

12. Katarzyna Kusz - nauczyciel języka polskiego i oligofrenopedagog

13. Janina Barancewicz - nauczyciel języka polskiego

14. Joanna Tumanik - nauczyciel języka polskiego i oligofrenopedagog

15. Aniela Kamowska - nauczyciel języka polskiego i historii 

16. Jolanta Krawczuk - nauczyciel języka angielskiego, techniki i oligofrenopedagog

17. Marzena Ziemiańska - nauczyciel języka angielskiego i socjoterapeuta

18. Martyna Ciuła - nauczyciel języka angielskiego i surdopedagog

19. Małgorzata Niezgoda - nauczyciel matematyki i informatyki

20. Jerzy Wójcik - nauczyciel matematyki, informatyki i oligofrenopedagog

21. Kamila Oborowska - nauczyciel matematyki i informatyki

22. Bożena Piłat - nauczyciel przyrody, geografii i wychowania fizycznego

23. Beata Kraska - nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej

24. Michał Lipski - nauczyciel wychowania fizycznego

25. Piotr Idzi - nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej i instruktor piłki nożnej

26. Krzysztof Ciuła - nauczyciel muzyki, plastyki i techniki

27. Wiesław Sadowski - nauczyciel religii, historii i oligofrenopedagog

28. ks. Artur Strzępka - nauczyciel religii

29. Beata Rygielska - pedagog szkolny i nauczyciel wychowania fizycznego

30. Katarzyna Poletajew - bibliotekarka i pedagog

31. Gabriela Lesner - logopeda i oligofrenopedagog (nauczyciel wspomagający)

32. Elżbieta Karwecka - pedagogika opiekuńcza, nauczyciel fizyki, matematyki i oligofrenopedagog

33. Elżbieta Roman-Wrona - nauczyciel języka polskiego i edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

34. Jadwiga Żuromska - nauczyciel matematyki (zastępstwo za Kamilę Oborowską)

35. Waldemar Maruszewski - nauczyciel wychowania fizycznego (zastępstwo za Michała Lipskiego)

Copyright 2011 Grono pedagogiczne. Sp. Polanów
Free Joomla Theme by Hostgator